I was offered $1.95/lb for 200 barrels. Sold most of it locally for $2.25. From my personal experience and discussions, with prices of managing hives escalating and the increasing awareness of quality honey prices for my honey has only been going up the past two years. Kicking myself for selling at $1.50 a few years ago.